חיפוש

הכירו 4 טיפולים יעילים לטיפול בנשירת שיער

כל מי שסובל מהתקרחות יודע כי מדובר על תופעה לא נעימה, העלולה להשפיע על הערך העצמי. השיער מהווה חלק חשוב מהנראות שלנו, לכן התקרחות עלולה להשפיע על המראה החיצוני ועל הדימוי העצמי. רוב הגברים מתחילים לאבד את השיער שלהם בשנות ה-30, למרות שחלק מתחילים להקריח כבר בגיל 20. חשוב לציין כי נשים רבות סובלות גם כן מהתקרחות, כתוצאה משינויים הורמונליים, גנטיקה, לחץ נפשי וכתופעת לוואי לתרופות או טיפולים רפואיים מסוימים. כדאי לדעת כי היום ניתן למצוא מספר טיפולים יעילים לנשירת שיער, לכן חשוב להכיר אותם. במאמר זה נתמקד ב-4 הטיפולים המומלצים ביותר, ששווה לכם לבדוק במקרה של התקרחות.

 

טיפולים יעילים לנשירת שיער – נעים להכיר!

טיפול לנשירת שיער יכול לעצור את תהליך ההתקרחות ואף לעודד את צמיחת השיער שנשר. היום ניתן למצוא בשוק מגוון עצום של טיפולים שונים, החל מאמפולות ייעודיות ועד לשינויים תזונתיים. לפניכם 4 הטיפולים המומלצים ביותר בתחום:

  1. iPRF – מדובר על טיפול יעיל למניעת נשירת שיער ולטיפול בהתקרחות. הטיפול יעיל עבור נשים וגברים כאחד והוא משמש גם לצורך טיפול בצלקות ובפיגמנטציה. הטיפול מעודד תהליכי התחדשות טבעיים, באמצעות שימוש בגורמי גדילה טבעיים, המזוקקים מהדם של המטופל. הטיפול נחשב לידידותי ובטוח, מאחר ונעשה שימוש בפלסמה של המטופל, לכן אין שום סיכון לתופעות לוואי.
  2. טיפולי מזותרפיה – טיפול זה מתאים למגוון רחב של בעיות, כולל נשירת שיער, העלמת קמטים וכדומה. הטיפול מבוסס על הזרקה של חלבון, מינרליים, וויטמינים ואנזימים שנועדו להזין את הרקמות. ההזרקות נעשות לתוך שכבת העור האמצעית, במטרה להבטיח ספיגה אופטימלית של החומרים המזינים.
  3. שינוי תזונתי – היום ידוע כי התזונה מהווה חלק חשוב ומהותי מאיכות החיים שלנו, לכן מומלץ לבצע את השינויים הנדרשים, על מנת לשמור על הבריאות והשיער שלכם. מחקרים רבים מראים פעם אחר פעם כיצד התזונה משפיעה על כל תחומי החיים, החל ממצב הרוח ועד לתחושה הכללית. לכן אין זה מפתיע כי שינוי תזונתי והקפדה על תזונה בריאה ומאוזנת יותר, יכולה לתרום המון לעצירת תהליך ההתקרחות ואף לעודד צמיחת שיער.
  4. אורח חיים רגוע ומאוזן – ידוע כי אנשים רבים סובלים מהתקרחות כתוצאה מלחץ וסטרס ממושך. אורח החיים המודרני עלול להוביל למגוון רחב של בעיות שונות, החל מבעיות הורמונליות ועד לנשירת שיער. לכן אחד הטיפים החשובים ביותר הוא להתחיל לשנות את אורח החיים שלכם ולשלב כמה שיותר פעילויות שנועדו להרגיע ולאזן אתכם. מומלץ להתחיל לתרגל יוגה ומדיטציה, לשלב הליכות ארוכות בטבע וכמובן לחפש תחביבים שגורמים לכם לתחושה של רוגע ואושר פנימי.

 

לסיכום

היום ניתן למצוא טיפולים שונים לנשירת שיער, החל מטיפולים ביתיים הכוללים שימוש במסיכות שונות ועד לטיפולים מקצועיים, המתבצעים בקליניקות מקצועיות. מומלץ לשלב תזונה מאוזנת ואורח חיים רגוע, על מנת להגיע לתוצאות האופטימליות ביותר.

פיברין עשיר בטסיות דם להזרקה

אולי תאהבו גם את