חיפוש

כרטיס ביקור דיגיטלי – מה הוא ולמי הוא מתאים?

כרטיסי הביקור הדיגיטליים הם הדבר החם הבא בעסקים בתקופה הנוכחית. כשמסתכלים על היתרונות הרבים הנלווים להפקת כרטיס ביקור דיגיטלי עבורכם ועבור העסק שלכם, אין זו הפתעה שבעלי עסקים רבים ברחבי הארץ והעולם זונחים את כרטיסי הביקור הישנים לטובת כרטיסי הביקור הדיגיטליים, המותאמים באופן מושלם לתקופה הנוכחית.

במאמר זה, סיכמנו עבורכם את כל הפרטים החשובים ביותר על כרטיסי ביקור דיגיטליים, שיעזרו לכם להחליט האם גם אתם תוכלו להרוויח מהפקת כרטיס ביקור כזה עבור העסק שלכם.

 

מה ההבדל בין כרטיס ביקור רגיל לכרטיס ביקור דיגיטלי?

מזה שנים רבות שכרטיסי ביקור מהווים כלי מרכזי עבור בעלי עסקים, סוכנים ואנשי מכירות למיניהם למתן דרך התקשרות נוחה וזמינה ללקוחות ושותפים פוטנציאליים. כרטיסי הביקור המוכרים הם נוחים, זמינים וניתן לאחסן אותם בקלות בארנק, אז מדוע בכלל אנו צריכים כרטיס ביקור דיגיטלי? ובכן, בשביל לענות על השאלה הזו, נבקש מכם לחשוב מה אתם פותחים יותר פעמים במהלך היום שלכם – את הפלאפון או את הארנק?

ככל הנראה, התשובה לשאלה הזו היא שאתם משתמשים בפלאפון שלכם הרבה יותר ממה שאתם משתמשים בארנק – ואתם לא היחידים. בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים, מכשיר הטלפון החכם הוא כנראה הכלי המרכזי והחשוב ביותר בחיינו. לכן, התאמת כרטיס הביקור שלכם כך שיוכל להתממשק עם מכשירי הסמארטפון ועם רשת האינטרנט היא החלטה מובנת מאליה.

בניגוד לכרטיסי הביקור הרגילים, אשר לרוב כוללים רק פרטים בסיסיים בלבד כמו שם, כתובת ודרכי התקשרות, כרטיסי הביקור הדיגיטליים מאפשרים מגוון רחב הרבה יותר של אפשרויות. למשל, כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם יכול להכיל מערכת לקביעת פגישות או תורים, קישורים ליצירת הזמנות של מוצרים, המלצות, תמונות ועוד.

 

מה היתרונות של כרטיס ביקור דיגיטלי?

כפי שציינו, כרטיסי הביקור הדיגיטליים מאפשרים לנו להכניס הרבה יותר פונקציות בכרטיס הביקור שלנו, שהופכות אותו לסוג של אתר עסקי. עובדה זו מאפשרת לנו למעשה להפיץ את כרטיס הביקור שלנו בדרך הרבה יותר יעילה מלתת עותק פיזי של כרטיס הביקור שלנו ללקוחות פוטנציאליים, באמצעות פרסום כרטיס הביקור שלנו באינטרנט, דרך מנועי החיפוש והרשתות החברתיות.

בנוסף, כרטיס הביקור הדיגיטלי והפונקציות שבו יכולות להתממשק בקלות עם אפליקציות אחרות במכשיר הטלפון החכם או המחשב, כגון Waze, אינסטגרם, לינקדאין ואפליקציות הדואר האלקטרוני, שישפרו באופן משמעותי את נוחות השימוש של הלקוחות שלכם.

 

למי יכול להתאים כרטיס ביקור דיגיטלי?

אם אתם מסוג האנשים שמוצאים שימוש בכרטיסי ביקור רגילים, סביר מאוד להניח שהפקת כרטיס ביקור דיגיטלי תתאים לכם במיוחד. במידה ואתם לא בטוחים, כדאי לחשוב האם יש לכם צורך ביצירת קשר עם לקוחות פוטנציאליים והאם תוכלו להרוויח מאמצעי פשוט לפרסום העסק והשירותים שלכם דרך האינטרנט והטלפון החכם. אם התשובה לכך היא כן, כנראה שכרטיס ביקור דיגיטלי הוא בדיוק בשבילכם.

כרטיס ביקור דיגיטלי

אולי תאהבו גם את

מתנות ממותגות ראשית
מתנות ממותגות 5 המומלצים

מהן מתנות ממותגות חברות ועסקים רבים מחפשים בקדחתנות דרכים לקדם ולפרסם את העסק והחברה בקרב ציבור הלקוחות הפוטנציאלי שלהם. הם שוכרים את שירותיהם של משרדי

קראו עוד »
מיתוג עסקי

בניית מיתוג עסקי לעסק, גם אם הוא קטן או בינוני מצריכה בניית אסטרטגיה שיווקית שהושקעה בה מחשבה רבה ושימוש בכלים מתקדמים, זאת לשם הגשמת המטרות העסקיות ויצירת בולטות. מיתוג עסקי הוא למעשה הכלי הטוב ביותר אשר עומד לרשות בעלי עסקים כך שהעסק שלהם יוצג בצורה ויזואלית מעניינית, תוך שמירה על רלוונטיות וייחודיות אשר תבליט את העסק על פני המתחרים.

קראו עוד »