אילו תפקידים יש למפתח FULL STACK?

אם עוד לא שמעתם על מפתח FULL STACK ואתם מחפשים קריירה או מקצוע לעתיד, זה מאוד יכול להיות המקצוע בשבילכם. מי הוא מפתח פול סטאק ואילו תפקידים יש לו?

 

באם תקראו באתרים כדוגמת https://www.yaniv-arad.com/allaboutfullstackweb אשר יספרו לכם על תפקידו של פול סטאק, מיד תוכלו להיווכח לתואר זה יתרונות רבים ובעצם, אם אתם מתעניינים בעולם מתחדש ובאופן כללי בתחום ההייטק זה בהחלט יכול להיות התחלה או שלב טוב בשבילכם. כמובן שהדרך לתואר הנכסף ארוכה, אך היא בהחלט מעניינת מאוד ומאפשרת לבחור את ציר הפיתוח ואת העבודה שמתאימה לכם.

 

מפתח פול סטאק

כדי להבין אילו תפקידים יש למפתח פול סטאק כדי קודם להבין במה בכלל מדובר. הביטוי FULL STACK מתייחס לשלבי הקמת אתר או תוכנה. מתוך הנחה כי יש כמה צדדים ושכבות לכל פרויקט, ניתן להסיק כי יש גם כמה התמחויות אשר נדרשות לכל פרויקט. כלומר, כאשר ארצה להעסיק בחברת ההייטק שלי מתכנתים אחפש מספר מפתחים אשר כל אחד מהם עונה על צורך אחר. מפתח פול סטאק, כשמו כן הוא, אמור לתת מענה, לפחות בסיסי, לכל אחת מהשכבות, החל מצד הלקוח ועד לצד השרת.

 

תפקיד בהתמחות ספציפית

אמנם מפתח פול סטאק בהכרח יודע הרבה מהרבה תחומים ושפות, אך הוא בהחלט יכול לתפוס מקום בתפקיד אשר יודע ידע ספציפי. הידע הנוסף שיש לו, כמובן שיסייע לו במהלך מילוי התפקיד במסגרת כך שהוא מבין יותר את העולם בצורה הגדולה והרחבה שלו. החברה יוצאת מנקודת הנחה שהוא יכול להעמיק יותר אם יצטרך ושהוא אמנם יודע עוד הרבה דברים אחרים בתחום התכנות, אך אין זה מוריד מערכו בתחום אחד ספציפי.

 

קישור בין שני צדדי התוכנה

מפתח פול סטאק אמור להיות כשיר להבין ולכתוב את שני צדדי התוכנה, גם הצד של הלקוח וגם הצד של השרת. בגלל שיש לו יכולת להסתכל על התוכנה בצורה רחבה, מפתח פול סטאק מועסק על מנת למצוא ליקויים וחוסר תיאום בין שני הצדדים. כלומר, הוא לא בהכרח יכתוב את שני הצדדים, אך לאור העובדה שהוא מבין את שניהם יהיה מסוגל לאתר פערים באם קיימים. מפתח פול סטאק יכול לתת מענה הן לתפקידים אשר דורשים קישור והשוואה בין צד הלקוח לבין צד השרת. נוסף על כך, מפתח פול סטאק יכול גם להתמקד בנושא אחד ספציפי, כך שמעסיקים אותו בעבור שפה אחת או עולם תוכן מסוים, אך בפועל בגלל שהיא מכיר עוד מהעולם התוכנה וגם יודע להשתמש בעוד שפות ובעוד תחומים, עשוי לתת שירות יותר טוב מעובד אשר מכיר רק שפה אחת.

מתכנת

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כללי

חברה לקידום אתרים

אחד השיקולים החשובים ביותר שעל בעל בית עסק לעשות הוא בבחירת החברה לקידום האתר שלו בפלטפורמת המסחר הווירטואלי. עולם המסחר האינטרנטי הינו עולם תחרותי מאוד אשר בו נמצאים מתחרים רבים באותה זירה, מה שמקשה על בעלי עסקים לבלוט מעל כולם. אופציות האפשרויות הבלתי נגמרות בעידן האינטרנטי מציב הזדמנות יוצאת דופן עבור אתרים למצב את עצמם בשורה אחת עם החברות הגדולות במשק

מוצר חשמל
לבית

מדוע כדאי לרכוש מקרר אינטגרלי?

בשנים האחרונות המטבח הפך לאחד החלקים המשמעותיים והמרכזיים ביותר בבית. אנחנו מבלים ומבשלים במטבח שעות רבות ולכן, יש חשיבות רבה לצורה, לגודל ולעיצוב שלו. עיצוב המטבח משפיע על מראה הבית

מעשנת בשרים ראשית
לבית

עשן הפחמים – מה הוא עושה לבריאותכם

במדינת ישראל אין כמעט אנשים שלא אוהבים לאכול ארוחות על האש. התרבות שלנו צמחה מתוך זה, יום העצמאות שלנו מאופיין בארוחות על האש, כל חגיגה כמו יום הולדת או יום

רוצים ליצור איתנו קשר ?

מלאו את הטופס ונציגינו יחזור אליכם בהקדם