חיפוש

שיווק באינטרנט

 

המהפכה האינטרנטית גרמה לכך שכיום ניתן לבעלי עסקים לבצע שיווק באמצעות הפלטפורמה האינטרנטית בדרך מדויקת, חסכונית ובעיקר – מוצלחת הרבה יותר.

 

שיווק באינטרנט – מהו?

מאז נכנסו לחיינו ענקיות מנועי החיפוש ובראשן גוגל, השתנו לחלוטין כללי המשחק בעולם השיווק. למעשה, עד כניסתן של הפלטפורמות הדיגיטליות מאמצי השיווק היו בעיקר מופנים כלפי המדיה המסורתית כדוגמת עיתונים, רדיו, חלוקת פליירים וכו'. אולם, בעשור האחרון אנו עדים לכך שהרגלי הצריכה של הצרכנים השתנו ללא הכר, וכיום רוב אמצעי הפרסום והשיווק מופנים לפלטפורמות האינטרנטיות ובראשן מנועי החיפוש והרשתות החברתיות, ולא בכדי. המומחים של חברת פרסונאס מדיה המתמחה בשיווק ופרסום במדיה הדיגיטלית מסבירים בדיוק מה זה אומר, ומדוע מדובר בפתרון הטוב ביותר בעבור בעלי עסקים קטנים וגדולים כאחד.

 

שיווק באינטרנט – שורה של יתרונות

בניגוד למדיה המסורתית, שיווק אינטרנטי מבוסס על למידה של הרגלי הצריכה של הצרכן, וזאת באמצעות קבלת נתוני אמת מספקיות התוכן גוגל והרשתות החברתיות כדוגמת פייסבוק ואינסטגרם. מדובר כיום בפלטפורמות הגדולות והחשובות ביותר בעולם השיווק האינטרנטי, זאת משום שכל אחת מהן מחזיקה בנתונים אודות מיליוני גולשים והרגלי הצריכה שלהם, כמו גם קבלת תמונת מצב רחבה בנוגע לגיל, מגדר, מקום מגורים וכו' – דבר אשר עד לפני מספר שנים היה נראה בגדר משימה בלתי אפשרית, זאת משום שאמצעי המדיה המסורתיים אינם מדויקים ופונים למעשה לכל חתך האוכלוסייה. בנוסף, חשוב לזכור כי היקף החשיפה לאמצעי המדיה המסורתי נמצאים בירידה מתמדת, ועל כן שיווק אינטרנטי היא השיטה הטובה ביותר להגשמת המטרות העסקיות, פנייה לקהל לקוחות ממוקד וחיסכון אדיר בכסף, זאת משום שכעת ניתן למקד את מאמצי השיווק באופן מדויק הרבה יותר ומותאם להרגלים ולדרישותיו של הצרכן באופן מושלם. בנוסף, מדובר בחיסכון כספי משמעותי בתקציב הפרסום והשיווק של בעל העסק וזאת משום שבאמצעות חברה מקצועית ניתן לאסוף את כל המידע הרצוי ולבצע בעקבותיו פעולות שיווקיות.

 

כיצד מתבצע שיווק באינטרנט?

שיווק אינטרנטי חייב להתבצע ע"י חברה מקצועית כמו פרסונאס מדיה אשר מעניקה לכם ליווי מקצועי ואישי לכל אורך הדרך, וזאת על מנת לגרום לכך שהשיווק האינטרנטי יתבצע באופן המקצועי והטוב ביותר. שיטה מקובלת מאוד בשיווק אינטרנטי היא באמצעות קידום אתרים כך שהאתר יגיע לתוצאות הראשונות של מנוע החיפוש של גוגל, זאת באמצעות קידום אתרים אורגני או ממומן. בנוסף, ניתן לבצע פעולות שיווק באמצעות פתיחה של עמוד עסקי באינסטגרם  בפייסבוק כמו גם לנהל מערכת דיוור אלקטרוני חכמה ומתקדמת. כאמור, את כל הפעולות הללו חייבת לבצע חברה מקצועית וזאת משום ששיווק אינטרנטי הוא תחום מתפתח הנתון לאין ספור עדכונים. אם ברצונכם לקבל מידע נוסף בנוגע לשיווק באינטרנט, השאירו את הפרטים שלכם באתר ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם לקבלת פרטים נוספים.

לאתר של פרסונאס מדיה:
https://www.personasmedia.co.il

אולי תאהבו גם את

4 שיטות לפרסום דיגיטלי מוצלח
4 שיטות לפרסום דיגיטלי מוצלח

בעידן הדיגיטלי, הפרסום עבר מהפך משמעותי. שיטות מסורתיות כגון מודעות מודפסות ושלטי חוצות כבר אינן יעילות בהגעה לקהלי יעד. במקום זאת, עסקים פונים לפרסום דיגיטלי

קראו עוד »