חיפוש

מיתוג עסקי

 

בניית מיתוג עסקי לעסק, גם אם הוא קטן או בינוני מצריכה בניית אסטרטגיה שיווקית שהושקעה בה מחשבה רבה ושימוש בכלים מתקדמים, זאת לשם הגשמת המטרות העסקיות ויצירת בולטות.

 

מיתוג עסקי – הדרך לבולטות אל מול המתחרים

מיתוג עסקי הוא למעשה הכלי הטוב ביותר אשר עומד לרשות בעלי עסקים כך שהעסק שלהם יוצג בצורה ויזואלית מעניינית, תוך שמירה על רלוונטיות וייחודיות אשר תבליט את העסק על פני המתחרים. למעשה, מיתוג עסקי איננו רק עיצוב הלוגו ובחירת שם העסק, אלא מערכת כוללת של שלבים מורכבים מאוד. מיתוג עסקי הוא למעשה אחד המרכיבים החשובים של התוכנית השיווקית, ועל כן יש להקדיש לו תשומת לב רבה ובפרט לבצע אותו באמצעות חברת מיתוג מקצועית אשר תדע לבצע תהליכי מיתוג עסקי אשר נועדו לבדל את העסק מהמתחרים, ליצור חיבור רגשי בינה לבין קהל היעד, ולהקנות לה יתרון משמעותי בשוק בו היא פועלת, זאת באמצעות כלים טכנולוגים ופרסומיים מתקדמים ביותר. על מנת לבצע מיתוג עסקי, יש לבצע מספר שלבים קריטיים להצלחה.

 

מהם השלבים במיתוג עסקי?

בשלב הראשון של מיתוג עסקי יש לבצע תכנון אסטרטגי אשר נקבע ע"י חברת מיתוג. כפי שמסבירים בחברת ג'נסיס, חברת מיתוג ופרסום מובילה בתחומה ואשר לה לקוחות רבים משלל תחומים בארץ ובעולם, התכנון האסטרטגי חייב להיות מדויק ולהתבסס על מחקר שוק הכוללים בין השאר: בדיקת שוק מקיפה אודות התחרות בתחום בו עוסק בית העסק, כך שניתן יהיה לבנות מותג ייחודי אשר יבדל את העסק ממתחריו, כמו גם החוזקות והחולשות שלו. בנוסף מסבירים בחברת ג'נסיס כי אפיון הלקוחות הוא מרכיב חשוב ביותר במיתוג עסקי, מאחר והבנה מעמיקה אודות קהל היעד, סגנון חייו והתחביבים שלו מאפשרים למקד את המסרים הפרסומיים כך שהם יהיו מדויקים וקוהרנטיים. השלב הזה חייב להתבצע ע"י חברה מקצועית אשר יודעת לבצע מחקר שוק מעמיק אודות התנהגות הצרכנים כמו גם הרגלי הגלישה שלהם, כך שהמיתוג העסקי יקדם עוד יותר את בית העסק. בנוסף, חשוב למאוד לדעת מהו ערך המוסף של בת העסק, מאחר וצרכנים כיום מעוניינים לצרוך/לרכוש מוצרים שיש להם ערך מוסף משמעותי.  נדבך חשוב ביותר במיתוג עסקי הוא בהקשר הוויזואלי. כיום, ישנה חשיבות רבה למסרים ויזואליים, זאת מאחר ומסרים ויזואליים חזקים מתבלטים לעין, ויוצרים עניין עבור הלקוח. מיתוג עסקי מיטבי הוא כזה אשר ייחרט בזיכרונו של הלקוח ואשר יוביל בסופו של דבר לכך שהלקוח ישוב לרכוש את המוצר או את השירות המוצע לאורך זמן, וכן ייצור את ההבדל המיוחל עבור בית העסק אשר מעוניין בכך, זאת כאמור באמצעות תוכנית אסטרטגית כוללת הנבנית ע"י חברה המתמחה בכך ואשר יודעת לספק מעטפת של שירותים וליווי צמוד לאורך כל התהליך בצורה המדויקת והטובה ביותר.

 

 

 

אולי תאהבו גם את

מתנות ממותגות ראשית
מתנות ממותגות 5 המומלצים

מהן מתנות ממותגות חברות ועסקים רבים מחפשים בקדחתנות דרכים לקדם ולפרסם את העסק והחברה בקרב ציבור הלקוחות הפוטנציאלי שלהם. הם שוכרים את שירותיהם של משרדי

קראו עוד »