חברה לקידום אתרים

 

אחד השיקולים החשובים ביותר שעל בעל בית עסק לעשות הוא בבחירת החברה לקידום האתר שלו בפלטפורמת המסחר הווירטואלי. מה צריך לבדוק ומה חשוב לבצע טרם סגירת ההסכם – במדריך הבא

העולם הווירטואלי – תחרות ללא פשרות

עולם המסחר האינטרנטי הינו עולם תחרותי מאוד אשר בו נמצאים מתחרים רבים באותה זירה, מה שמקשה על בעלי עסקים לבלוט מעל כולם. אופציות האפשרויות הבלתי נגמרות בעידן האינטרנטי מציב הזדמנות יוצאת דופן עבור אתרים למצב את עצמם בשורה אחת עם החברות הגדולות במשק, כמו גם להתחרות באופן יעיל אל מול מתחרות – גם כאשר מדובר בבתי עסק בינונים או קטנים. מאחר ומדובר בתהליך מורכב וארוך אשר דורש חשיבה אסטרטגית ובנייה של תוכנית שיווק, אין מנוס אלא בלבחור בחברה מקצועית בעלת מוניטין רב וניסיון בתחום אשר תעזור לבעל העסק לממש את מטרותיו בצורה הטובה ביותר, תוך קבלת מידע שוטף ומדויק בזמן אמת

תקציב, תקציב, תקציב

טרם הבחירה בחברה לקידום אתרים הגיע הזמן שתבינו שחשוב מאוד לדעת מהו התקציב אותו מעוניין בעל העסק לשלם בעבור השירות הזה. כיום, לא ניתן לבצע קידום אתר אלא אם כן הוא מותאם למנוע החיפוש, מאחר ועל בעלי האתרים  חלה חובה לבצע אופטימיזציה כך שאל האתר ניתן יהיה להיכנס מכל מכשיר חכם. פיתוח אתר אשר כולל בין היתר גם כתיבת תוכן, הכנסת ויזואליה כמו גם שיטות קידוד חכמות לקידום האתר במנועי החיפוש וברשתות החברתיות הן פעולות מורכבות, אשר דורשות התערבות של אנשי מקצוע. לשם כך, יש לבנות תקציב הולם אשר משקף את המטרות של בעל העסק ואשר נועדו להגדיל את החשיפה לקהל הגולשים כמו גם הגדלת הכנסות או מטרות אחרות אשר נקבעו מראש.

ניסיון הוא שם המשחק

בבחירת חברה לקידום אתרים חשוב מאוד לשים דגש על הותק והניסיון של החברה בתחום, כמו גם לדרישה לקבלת תיק עבודות. הסיבה לכך נעוצה בכך שככל שהחברה ותיקה יותר ובעלת קהל לקוחות, כך ניתן להסיר דאגה כי שמא החברה תיסגר מכל סיבה שהיא וכספכם ירד לטמיון. בנוסף, בקידום אתרים מתקבלים דו"חות חודשיים אשר משקפים את העבודה שנעשתה במהלך החודש, כך ניתן לדעת בדיוק כיצד החברה עמה אתם רוצים להתחיל בהתקשרות עובדת ומהם התוצרים המתקבלים כתוצאה מהעבודה, מה שנותן תמונת מצב רחבה וטובה עבור העסק שלכם. חברת קידום אתרים אורגני בבעלותו של דניאל זריהן היא בעלת ניסיון רב בקידום של מאות אתרים בגוגל ישראל, כולל זירות תחרותיות אחרות ובעלת הצלחות מוכחות בתחום. דניאל זריהן הוא מומחה בעל ניסיון של שנים ארוכות בתחום קידום האתרים, ולו לקוחות רבים ומרוצים, אשר מדורגים באופן תמידי במקומות הראשונים במנועי החיפוש. בכך, תוכלו לחוש בלב שלם כי העסק שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר בתחום

אולי תאהבו גם את

איך בוחרים קורס קידום אתרים?

קורס ניהול אתרים באינטרנט הפך לאחד הקורסים המבוקשים ביותר עבור בעלי עסקים, ולא בכדי. כיצד נבחר?אחד הצעדים הבולטים ביותר בעידן האינטרנטי החדש נעוץ בקידום האתר במנועי החיפוש.

קראו עוד »
קידום אתרים – הגיע הזמן שתבינו: זה חשוב גם לכם!

רוצים לקדם את האתר שלכם אבל אין לכם מושג על מה מדובר בפועל? מעוניינים לגרום לכך שעוד ועוד אנשים יפנו דווקא אליכם ולא אל המתחרים שלכם? אם כך, אין ספק שאתם צריכים להתחיל להשקיע בקידום האתר. קידום אתרים זה למעשה אוסף של פעולות שניתן לעשות כדי לגרום לאתר מסוים להופיע לפני אתרים אחרים.

קראו עוד »
עידן בן אור – קידום אתרים

בעלי עסקים רבים אשר מוצאים את עצמם חסרי אונים בנוגע לבנייה וקידום האתר שלהם ניצבים מול דילמות לא פשוטות הקשורות לבחירת בעל המקצוע אשר יקדם את האתר שלהם בצורה הטובה ביותר. אז מדוע עליהם לבחור בעידן בן אור וכיצד באמצעותו ניתן לשפר את מעמד העסק בזירה האינטרנטית?עידן בן אור הוא המייסד והבעלים של עידן בן אור – קידום אתרים. עידן הוא בעל ניסיון עשיר בתחום קידום אתרים, ומשמש כיועץ קידום אתרים ומומחה בבניית אסטרטגיות שיווק מוכחות אשר ממנפות את בעל העסק לגבהים שלא הכיר בעבר.

קראו עוד »
למה קידום אתרים הינו תחום ששווה את ההשקעה שלכם?

העסק שלכם נמצא בשלב כזה שאתם חייבים להשקיע בו? בניתם אתר יפה עם אנימציה ועם הרבה רעיונות מקוריים אבל זה עדיין לא עושה מספיק את העבודה? אם כך, כדאי שתדעו שיש מה לעשות בנידון. כלומר, אם המטרה היא שהאתר יעזור לכם לגייס עוד לקוחות, או שאולי אתם מנהלים חנות מקוונת שצריכה להגדיל את ההכנסות שלכם – זה אפשרי. מה שכן, חשוב להבין שעליכם להשקיע כדי שזה יקרה ולכן קידום אתרים הינו תחום שאתם צריכים להשקיע בו.

קראו עוד »